0
750

V šiestom čísle Rally-Sports magazine sa dočítate:

• V MSR v PAV dominuje Cvrček

Preteky automobilov do vrchu pokračovali v poľskej Zaluzi, na slovenskej Jahodnej a českom EcceHomo. Priebežné prvé miesto patrí Cvrčekovi.

• J.Miloň: Kopce mi dávajú dostatok adrenalínu

Ján Miloň postupne vyskúšal všetky motoršportové disciplíny, aby sa usadil v pretekoch do vrchu.

• Martin Koči v Portugalsku druhý

StyllexMotorsport s posádkou Martin Koči – Lukáš Kostka odštartovali juniorskú sezónu na druhom mieste!

• Bláznivý Power Fest na Slovakia Ringu

Preteky v šprintoch a v drifte, zraz Subaru, sexi carwash a mnoho iného priniesol tuning majáles v jedinom slovenskom okruhu.

• Fusion Cup Bankov s René Alexandrom

Fusion Cup Bankov bol tento rok zaradený aj do Regionálneho rally pohára. Na jeho štart sa postavilo 38 jazdcov.

• Slalom na Seleške pre Danielisa

Slalom na Seleške sa uskutočnil 28.mája a predstavilo sa na ňom 44 jazdcov.

• Richard Pravda načerpal nové sily

Rozhovor s Košičanom Richardom Pravdom a jeho prestávke i návrate do rally.

• Pazderák v Čakanovciach s novým autom

JMV motorsport má za sebou aj druhú akciu zo svojho kalendára, ktorou bola Amatér rally Čakanovce.

• Až jedenásť Poliakov na Minirally Tatry

Do štartovného poľa Minirally Cup pribúda čoraz viac poľských posádok. Na Minirally Tatry ich bolo až 11, z toho najvyššiu priečku – druhé miesto, obsadili AleksanderLabecz s AndrzejomCienkoszom.

• Odložilík z Vyškova víťazne

Víťazstvo vo Vyškove vybojovali Roman Odložilík s Martinom Turečkom na FordeFiesta R5. Do cieľa došli aj tri slovenské posádky.

• Jan Kopecký vyhral aj v Krumlove
  1. ročník Rallye Český Krumlov obsahoval 14 rýchlostných skúšok. Ich „pánom“ bol v tomto roku Jan Kopecký.
  • Na V+S WeldingCupe v Hrani-Sírniku zabodoval Marko Pál

Motokrosový V+S Welding Cup pokračoval v Hrani. Na štarte nechýbali ani ženy.

• VodafoneRallydePortugal

78 súťažných posádok, no víťazom sa môže stať len jedna. Po pekných súbojoch si víťazstvo odniesli KrisMeeke s PaulomNaglem. A Citroen opäť ožil!