Pripravuje sa: BPM MOTOSPORT RALLY SIGORD

0
179

Prvé podujatie seriálu BPM motosport Cup 2017 – 1. MAREX RALLY MEDZILABORCE začne už zajtra 16.12.2016 a organizátori majú už pripravenú druhú súťaž tohto seriálu – BPM MOTOSPORT RALLY SIGORD.

BPM MOTOSPORT RALLY SIGORD je koncipovaná ako klasická zimná súťaž, cieľom ktorej je vytvoriť pre slovenské a prípadne aj zahraničné posádky priestor pre ich prípravu a prípravu ich vozidiel na novú rally sezónu 2017.

Zimný pohár sa na svoj druhý diel presunie z Medzilaboriec do blízkosti Prešova a centrom rally bude časť obce Zlatá baňa – Sigord. Rally sa podarilo pripraviť ako veľmi kompaktnú súťaž, rýchlostné skúšky v celkovej dĺžke cez 40 km sú zaujímavé.

Organizátor zachoval program súťaže rovnaký ako bol pripravený pre Marex rally v Medzilaborciach. V čase písania tejto správy sú na trati rýchlostných skúšok ozajstné zimné podmienky – sneh do 20 cm. Veríme, že do termínu konania rally sa podmienky nezmenia a zúčastnené posádky si budú môcť overiť svoje jazdecké umenie a svoju techniku v náročných zimných podmienkach.

Účastníci súťaže majú možnosť sa ubytovať v penzióne, kde bude umiestnené aj riaditeľstvo súťaže – v Penzióne Opalex v Sigorde.

Všetky informácie, zvláštne ustanovenia aj prihláška sú zverejnené na webstránke Auto Klubu Košice – autoklub.rallye.sk.

Zvláštne ustanovenia

Tlačové stredisko
BPM Motosport Rally Sigord