Prvá uzávierka prihlášok na KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017 sa blíži

0
249

Na prihlasovanie za zvýhodnených podmienok ostávajú už iba posledné tri dni. Aj toto je dnešná novinka na podujatí KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017.

Do štartu posledného automobilového podujatia na Slovensku, ktorým bude podujatie KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017 na SLOVAKIA RINGU, ostáva presne mesiac. 

Organizačný výbor podujatia KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017 nespí, ale naplno pracuje. Rovnako v plnom prúde beží aj prihlasovanie na www.sams-asn.sk/prihlaska. A práve tu by sme radi upozornili súťažiacich, že už o tri dni, čiže v nedeľu 15.10.2017 presne o pol noci sa zastaví možnosť prihlásiť sa na toto jedinečné podujatie s výraznou zľavou.

Napriek faktu, že o podujatí KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017 sú asi informovaní všetci pretekári nielen na Slovensku, ale aj okolitých krajinách a Zvláštne ustanovenia podujatia boli zverejnené už pred mesiacom, možno sa nájde medzi záujemcami o prihlásenie na toto podujatie niekto, komu informácie unikli. Ak sa tak stalo nevadí, všetky informácie nájdete na stránke www.slovakiaring.sk v sekcii KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017.

Miro Majláth
predseda OV KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017