Sledujeme slovenských dakaristov

0
177

Aký by to bol január bez Dakaru! Najťažšia svetová rally je v plnom prúde a my sledujeme vedúcich jazdcov, no najmä našich slovenských účastníkov a to Štefana Svitka, Ivana Jakeša, Roba Kasáka a Jaroslava Miškolciho. Veríme, že zdarne dôjdu až do cieľa.

4.1.2015 Etapa 1

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 170 175 175 175
Počet štartujúcich 137 161 45 63
Počet jazdcov v cieli 135 160 45 62

 

Poradie v etape:

 

Autá: 1. TERRANOVA (ARG) – GRAUE (ARG), 2. GORDON (USA) – CAMPBELL (USA), 3. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ (DEU)
Motorky: 1. SUNDERLAND (GBR) , 2. GONÇALVES (PRT), 3. COMA (ESP), 21. SVITKO (SVK), 22. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. CASALE (CHL), 2. SONIK (POL), 3. LAFUENTE (URY)
Kamióny: 1. STACEY (NLD) – BRUYNKENS (BEL) – DER KINDEREN (NLD), 2. VAN VLIET (NLD) – PRONK (NLD) – KLEIN (DEU), 3. LOPRAIS (CZE) – MARCO ALCAYNA (ESP) – VAN DER VAET (BEL), 21. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 45. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

5.1.2015 Etapa 2
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 518 518 518 331
Počet štartujúcich 135 161 45 62
Počet jazdcov v cieli 60 143 39 60

 

Poradie v etape:

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. TEN BRINKE (NLD) – COLSOUL (BEL)
Motorky: 1. BARREDA BORT (ESP), 2. GONÇALVES (PRT), 3. FARIA (PRT), 11. SVITKO (SVK), 20. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. CASALE (CHL), 3. LAFUENTE (URY)
Kamióny: 1. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 2. VIAZOVICH (BLR) – HARANIN (BLR) – ZHYHULIN (BLR), 3. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 20. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 31. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

Poradie po 2. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. TEN BRINKE (NLD) – COLSOUL (BEL)
Motorky: 1. BARREDA BORT (ESP), 2. GONÇALVES (PRT), 3. FARIA (PRT), 11. SVITKO (SVK), 20. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. CASALE (CHL), 3. LAFUENTE (URY)
Kamióny: 1. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 2. STACEY (NLD) – BRUYNKENS (BEL) – DER KINDEREN (NLD), 3. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS) 20. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 36. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

 

6.1.2015 Etapa 3
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 284 220 220 284
Počet štartujúcich 134 148 39 62
Počet jazdcov v cieli 85 139 37 55

 

 

 

Poradie v etape:

 

Autá: 1. TERRANOVA (ARG) – GRAUE (ARG), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ (DEU), 3. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK (DEU)
Motorky: 1. WALKNER (AUT), 2. COMA (ESP), 3. BARREDA BORT (ESP), 13. SVITKO (SVK), 18. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. BONETTO (ARG), 2. HALPERN (ARG), 3. SONIK (POL)
Kamióny: 1. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 2. KARGINOV (RUS -, MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 3. DE ROOY (NLD) – RODEWALD (POL) – DAMEN (BEL), 13. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 35. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

Poradie po 3. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. TERRANOVA (ARG) – GRAUE (ARG)
Motorky: 1. BARREDA BORT (ESP), 2. GONÇALVES (PRT), 3. WALKNER (AUT) , 12. SVITKO (SVK), 20. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. LAFUENTE (URY), 2. CASALE (CHL), 3. HALPERN (ARG)
Kamióny: 1. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 2. LOPRAIS (CZE) – MARCO ALCAYNA (ESP) – VAN DER VAET (BEL), 3. KARGINOV (RUS) – MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 16. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 34. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

7.1.2015 Etapa 4
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 315 315 315 174
Počet štartujúcich 96 139 37 59
Počet jazdcov v cieli 66 115 32 35

 

 

 

Poradie v etape:

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA),2.  ROMA (ESP) – PÉRIN (FRA), 3. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ
Motorky: 1. BARREDA BORT (ESP), 2. COMA (ESP), 3.QUINTANILLA (CHL), 9. SVITKO (SVK), 14. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. CASALE (CHL), 3. ABU-ISSA (QAT)
Kamióny: 1. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 2. KARGINOV (RUS -, MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 3. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 9. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), nedošiel do cieľa – KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

Poradie po 4. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK (DEU)
Motorky: 1. BARREDA BORT (ESP), 2. COMA (ESP), 3. GONÇALVES (PRT), 11. SVITKO (SVK), 19. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. LAFUENTE (URY), 3. CASALE (CHL)
Kamióny: 1. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 2. KARGINOV (RUS -, MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 3. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 12. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK)

 

 

8.1.2015 Etapa 5
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 458 458 458 458
Počet štartujúcich 91 131 36 58
Počet jazdcov v cieli 79 113 30 37

 

Poradie v etape:

 

Autá: 1. VASILYEV (RUS) – ZHILTSOV (RUS), 2. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK, 3. GORDON (USA) – CAMPBELL (USA)
Motorky: 1. COMA (ESP), 2. BARREDA BORT (ESP), 3.QUINTANILLA (CHL), 4. SVITKO (SVK), 14. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. CASALE (CHL), 3. GONZALEZ FERIOLI (ARG)
Kamióny: 1. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV, 2. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 3. VIAZOVICH (BLR) – HARANIN (BLR) – ZHYHULIN (BLR), 8. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 31. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

Poradie po 5. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK (DEU)
Motorky: 1. BARREDA BORT (ESP), 2. COMA (ESP), 3. GONÇALVES (PRT), 9. SVITKO (SVK), 18. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. LAFUENTE (URY), 3. CASALE (CHL)
Kamióny: 1. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 2. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 3. LOPRAIS (CZE) – MARCO ALCAYNA (ESP) – VAN DER VAET (BEL), 11. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 31. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

Pred štartom 6. etapy sa nám podarilo spojiť s Robom Kasákom.

 

Robo našťastie zatiaľ nemal žiadne technické problémy a ide svojím tempom, zatiaľ na krásnom 1. mieste medzi asistenčnými kamiónmi. V 4. etape došiel do cieľa o dve hodiny neskôr, lebo čakal na svoju tímovu jednotku, aby jej pomohol pri komplikáciách, ale kvôli zlému spojeniu čakal v podstate zbytočne. Do cieľa napokon došiel hlboko v noci ako jediný asistenčný kamión, ostatní to vzdali. Náročné sú nielen etapy, ale aj dlhé prejazdy, ktoré často trvajú dlhšie ako samotná meraná trať. Inak je strašne unavený, veľmi málo spia. Ale ide sa ďalej a pokračuje aj jeho tímová jednotka, Peter Jerie, ktorého auto stihli mechanici opraviť.

 

9.1.2015 Etapa 6
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 277 318 318 277
Počet štartujúcich 82 119 30 55
Počet jazdcov v cieli 76 110  24 42 

 

Poradie v etape:

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. ROMA (ESP) – PÉRIN (FRA),
Motorky: 1. RODRIGUES (PRT), 2. PRICE (AUT), 3. GONÇALVES (PRT), 5. SVITKO (SVK), 9. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. CASALE (CHL), 2. SONIK (POL), 3. LAFUENTE (URY)
Kamióny: 1. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 2. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 3. KARGINOV (RUS), MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 13. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 27. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

Poradie po 6. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK (DEU)
Motorky: 1. BARREDA BORT (ESP), 2. COMA (ESP), 3. GONÇALVES (PRT), 8. SVITKO (SVK), 12. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. CASALE (CHL), 3. LAFUENTE (URY)
Kamióny: 1. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 2. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 3. KARGINOV (RUS), MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 11. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 31. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

  

 

10.1.2015 Etapa 7 – autá a kamióny
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 321 voľný deň voľný deň 335
Počet štartujúcich 80  – 53
Počet jazdcov v cieli 72  – –  36

 

Poradie v etape:

 

Autá: 1. TERRANOVA (ARG) – GRAUE (ARG), 2. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK (DEU), 3. TEN BRINKE (NLD) – COLSOUL (BEL)
Kamióny: 1. LOPRAIS (CZE) – MARCO ALCAYNA (ESP) – VAN DER VAET (BEL), 2. DE ROOY (NLD) – RODEWALD (POL) – DAMEN (BEL), 3. KARGINOV (RUS) – MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 21. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 30. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

Poradie po 7. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK (DEU)
Motorky: 1. BARREDA BORT (ESP), 2. COMA (ESP), 3. GONÇALVES (PRT), 8. SVITKO (SVK), 12. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. CASALE (CHL), 3. LAFUENTE (URY)
Kamióny: 1. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 2. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 3. KARGINOV (RUS), MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 11. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 29. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

 

11.1.2015 Etapa 7 – motorky a štvorkolky, Etapa 8 – autá a kamióny
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 784 321 321 273
Počet štartujúcich 76 115 24 51
Počet jazdcov v cieli 72 110 23 39

 

Poradie v 7. etape – motorky a štvorkolky:

 

Motorky: 1. GONÇALVES (PRT), 2. COMA (ESP), 3. WALKNER (AUT), 9. SVITKO (SVK), 16. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky:
1. SANABRIA GALEANO (PRY), 2. SONIK (POL), 3. CASALE (CHL)

 

Poradie v 8. etape – autá a kamióny:

 

Autá: 1. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK (DEU), 2. TERRANOVA (ARG) – GRAUE (ARG) 3. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA),
Kamióny: 1. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 2. DE ROOY (NLD) – RODEWALD (POL) – DAMEN (BEL), 3. KARGINOV (RUS) – MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 25. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE), 28. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK)

 

Poradie po 7. resp. 8. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK (DEU)
Motorky: 1. BARREDA BORT (ESP), 2. COMA (ESP), 3. GONÇALVES (PRT), 7. SVITKO (SVK), 13. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. CASALE (CHL), 3. LAFUENTE (URY)
Kamióny: 1. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 2. KARGINOV (RUS), MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS),3. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 14. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 29. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

12.1.2015 Etapa 8 – motorky a štvorkolky
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky voľný deň 784 784 voľný deň
Počet štartujúcich 111 24
Počet jazdcov v cieli 82 13

 

Poradie v 8. etape – motorky a štvorkolky:

 

Motorky: 1. QUINTANILLA (CHL), 2. PEDRERO GARCIA (ESP), 3. SVITKO (SVK), 29. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky:
1. GONZALEZ FERIOLI (ARG), 2. CASALE (CHL), 3. LAFUENTE (URY)

 

Poradie po 7. resp. 8. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK (DEU)
Motorky: 1. COMA (ESP), 2. GONÇALVES (PRT), 3. QUINTANILLA (CHL), 5. SVITKO (SVK), 10. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. CASALE (CHL), 2. SONIK (POL), 3. LAFUENTE (URY)
Kamióny: 1. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 2. KARGINOV (RUS), MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 3. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 14. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 29. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

 

13.1.2015 Etapa 9
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 450 450 450 450
Počet štartujúcich 76 96 22 52
Počet jazdcov v cieli 72 89 21 40

 

Poradie v etape:

 

Autá: 1. ROMA (ESP) – PÉRIN (FRA), 2. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 3. CHICHERIT (FRA) – WINOCQ (FRA)
Motorky: 1. RODRIGUES (PRT), 2. GONÇALVES (PRT), 3. COMA (ESP), 6. SVITKO (SVK), 11. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky:
1. GALLEGOS LOZIC (CHL), 2.SONIK (POL), 3. LAFUENTE (URY)
Kamióny: 1. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 2. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 3. DE ROOY (NLD) – RODEWALD (POL) – DAMEN (BEL), 20. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 26. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

Poradie po 9. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK (DEU)
Motorky: 1. COMA (ESP), 2. GONÇALVES (PRT), 3. QUINTANILLA (CHL), 5. SVITKO (SVK), 9. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. CASALE (CHL), 3. LAFUENTE (URY)
Kamióny: 1. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 2. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 3. KARGINOV (RUS), MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 14. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 25. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

 

14.1.2015 Etapa 10
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 358 371 371 358
Počet štartujúcich 75 91 21 52
Počet jazdcov v cieli        

 

Poradie v etape:

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. TERRANOVA (ARG) – GRAUE (ARG), 3. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK (DEU)
Motorky: 1. BARREDA BORT (ESP), 2. COMA, 3. FARIA (PRT)  6. SVITKO (SVK), 9. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky:
1. SANABRIA GALEANO (PRY), 2. GONZALEZ FERIOLI (ARG), 3. NOSIGLIA (BOL)
Kamióny: 1. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 2. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 3. VIAZOVICH (BLR) – HARANIN (BLR) – ZHYHULIN (BLR), 19. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 36. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

Poradie po 10. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ (DEU), 3. ALRAJHI (SAU) – GOTTSCHALK (DEU)
Motorky: 1. COMA (ESP), 2. GONÇALVES (PRT), 3. QUINTANILLA (CHL), 5. SVITKO (SVK), 9. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. GONZALEZ FERIOLI (ARG), 3. NOSIGLIA (BOL)
Kamióny: 1. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 2. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 3. KARGINOV (RUS), MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 14. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 27. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

 

15.1.2015 Etapa 11
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 194 357 357 194
Počet štartujúcich 71 82 19 52
Počet jazdcov v cieli 68 79 18 43

 

Poradie v etape:

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. TERRANOVA (ARG) – GRAUE (ARG), 3. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ (DEU)
Motorky: 1. JAKEŠ (SVK), 2. FARIA (PRT), 3. PRICE (AUS), 7. SVITKO (SVK)
Štvorkolky: 1. DECLERCK (FRA), 2. SANABRIA GALEANO (PRY), 3. NOSIGLIA (BOL)
Kamióny: 1. STACEY (NLD) – BRUYNKENS (BEL) – DER KINDEREN (NLD), 2. DE ROOY (NLD) – RODEWALD (POL) – DAMEN (BEL), 3. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 17. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 37. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

Poradie po 11. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. HOLOWCZYC (POL), PANSERI (FRA)
Motorky: 1. COMA (ESP), 2. GONÇALVES (PRT), 3. PRICE (AUS), 5. SVITKO (SVK), 9. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. GONZALEZ FERIOLI (ARG), 3. NOSIGLIA (BOL)
Kamióny: 1. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 2. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 3. KARGINOV (RUS), MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 14. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 29. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

 

16.1.2015 Etapa 12
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 298 298 298 298
Počet štartujúcich 68 79 18 52
Počet jazdcov v cieli 68 79 18 43

 

Poradie v etape:

 

Autá: 1. TERRANOVA (ARG) – GRAUE (ARG), 2. VASILYEV (RUS) – ZHILTSOV (RUS), 3. SPATARO (ARG) – LOZADA (ARG)
Motorky: 1. PRICE (AUS), 2. BARREDA BORT (ESP), 3. GONÇALVES (PRT), 4. JAKEŠ (SVK), 5. SVITKO (SVK)
Štvorkolky: 1. DECLERCK (FRA), 2. SANABRIA GALEANO (PRY), 3. NOSIGLIA (BOL)
Kamióny: 1. STACEY (NLD) – BRUYNKENS (BEL) – DER KINDEREN (NLD), 2. VAN VLIET (NLD) – PRONK (NLD) – KLEIN (DEU), 3. DE ROOY (NLD) – RODEWALD (POL) – DAMEN (BEL), 15. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 30. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

Poradie po 12. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. HOLOWCZYC (POL), PANSERI (FRA)
Motorky: 1. COMA (ESP), 2. GONÇALVES (PRT), 3. PRICE (AUS), 5. SVITKO (SVK), 9. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. GONZALEZ FERIOLI (ARG), 3. NOSIGLIA (BOL)
Kamióny: 1. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 2. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 3. KARGINOV (RUS), MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 14. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 29. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

17.1.2015 Etapa 13
 

 

  Autá Motorky Štvorkolky Kamióny
Dĺžka rýchlostnej skúšky 174 174 174 174
Počet štartujúcich 68 79 18 51
Počet jazdcov v cieli 67 79 18 43

 

Poradie v etape:

 

Autá: 1. GORDON (USA) – CAMPBELL (USA), 2. POULTER (ZAF) – HOWIE (ZAF), 3. SPATARO (ARG) – LOZADA (ARG)
Motorky: 1. JAKEŠ (SVK), 2. SVITKO (SVK), 3. PRICE (AUS)
Štvorkolky: 1. SAAIJMAN (ZAF), 2. DECLERCK (FRA), 3. DOMASZEWSKI (ARG)
Kamióny: 1. STACEY (NLD) – BRUYNKENS (BEL) – DER KINDEREN (NLD), 2. VAN VLIET (NLD) – PRONK (NLD) – KLEIN (DEU), 3. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 23. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 26. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)

 

Poradie po 13. etape

 

Autá: 1. AL-ATTIYAH (QAT) – BAUMEL (FRA), 2. DE VILLIERS (ZAF) – VON ZITZEWITZ, 3. HOLOWCZYC (POL), PANSERI (FRA)
Motorky: 1. COMA (ESP), 2. GONÇALVES (PRT), 3. PRICE (AUS), 5. SVITKO (SVK), 8. JAKEŠ (SVK)
Štvorkolky: 1. SONIK (POL), 2. GONZALEZ FERIOLI (ARG), 3. NOSIGLIA (BOL)
Kamióny: 1. MARDEEV (RUS) – BELYAEV (RUS) – SVISTUNOV (RUS), 2. NIKOLAEV (RUS) – YAKOVLEV (RUS) – AKHMADEEV (RUS), 3. KARGINOV (RUS), MOKEEV (RUS) – LEONOV (RUS), 14. VRATNY (CZE) – HOLAN (CZE) – MISKOLCI (SVK), 29. KASAK (SVK) – KOLAR (CZE)