V Drienovci uvidíme aj úradujúceho majstra Slovenska v rally

0
599
Vyše 70 jazdcov a súťažných posádok sa prihlásilo na voľnú zimnú súťaž, ktorá sa uskutoční najbližšiu sobotu 23. februára 2019 v obci Drienovec. V zozname prihlásených nájdeme mnoho známych mien, medzi nimi aj úradujúceho majstra Slovenska v rally, Martina Kočiho.

Súťaž Slalom Race Drienovec sa uskutoční na cestách bývalého dvora Štátnych majetkov v Drienovci, ktoré sú upravené na súťažnú trať s prevažne šotolinovým povrchom. Po viacerých pretekoch, ktoré sa tu konali, prišli organizátori s upravenou traťou, ktorá po prvýkrát povedie aj cez bývalé servisné parkovisko. To sa presťahovalo pod „strechu“ do senníka. Celá trať je dlhá 1,5 km a mohla byť aj dlhšia, ale posádky by nestihli absolvovať všetky tri plánované jazdy. Keďže sa jedná o slalom, na trati je aj viacero slalomových bránok, do ktorých by sa jazdci mali trafiť.

Zoznam prihlásených sa naplnil amatérskymi, ale i profi jazdcami, ktorých poznáme z rôznych rally súťaží. Záver listiny spestrili najmä dve zaujímavé mená a to Jozef Béreš st. a Martin Koči, ktorí sa stretnú vo vzájomnom súboji v najsilnejšej triede s pohonom 4×4.

Kompletný zoznam prihlásených

Program súťaže

Mapa trate

Video trate

Príjazd

scoo