Dve percentá z daní pre rozvoj motoršportu a podporu tímu

0
180
Termín podania daňového priznania sa blíži a spoločne s ním aj vypísanie vyhlásenia o poukázaní podielu z daní. Naše OZ-tko posledné roky nebolo registrované na príjem 2% z dôvodu spolupráce s inými organizáciami, avšak naše „baby“ ho opäť prebudili k životu.

Aj napriek tomu, že aktualizácia príspevkov na našej webstránke či sociálnych sieťach je v poslednej dobe slabá, naša činnosť je o to silnejšia. V posledných rokoch sme boli spoluorganizátormi mnohých podujatí, naši fotografi rozšírili svoje obzory na ďalšie športové odvetvia a naša dámska súťažná posádka rozšírila pôsobnosť v Európe. V sezónach 2022 a 2023 bola odmenená za najúspešnejšiu dámsku posádku v rally na Slovensku a v sezóne 2023 zároveň vyhrala Ladies Cup v Zóne strednej Európy a 4. miesto v skupine CEZ3 dvojkoliek.

Tento rok začína naša dvojica Frývaldská – Petrová v Saudskej Arábii na navigačnej Rally Jameel, kde ju čaká náročná púštna rally v štýle Dakaru. Okrem toho bude Rally-Sports Team ďalej pomáhať pri organizácií súťaží, fotografovaní vybraných podujatí, prezentácii motoršportu a pomoci a radení jazdcom, ktorí to potrebujú.

Preto budeme radi, ak nás budete sledovať a podporovať. Prikladáme Vyhlásenie o poukázaní podielu dane z príjmov fyzickej osoby.