KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018 ožíva

0
1372
Záverečné, ale zároveň aj jedinečné podujatie automobilového športu na Slovensku presne po roku opäť ožíva. K dnešnému dňu boli zverejnené Zvláštne ustanovenia, ale aj spustené prihlasovanie súťažiacich.

Už po deviatykrát v rade otvorí v mesiaci november svoje brány jediný slovenský pretekársky okruh SLOVAKIA RING disciplíne rally. Podujatie KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018, rovnako aj v tomto roku ukončí slovenskú oficiálnu sezónu automobilových športov. Na umelo vytvorených tratiach, ktoré pokrývajú viac menej celý areál SLOVAKIA RINGU sa divákom predstavia súťažiaci z disciplín rally pretekov automobilov do vrchu, rallycrossu, autocrossu, pretekov automobilov na okruhu, cross country rally, motokáristi, ale aj autoslalomári. Diváci, ktorí zavítajú v dňoch 2. – 3.11.2018 na podujatie KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018 konajúce sa v areáli SLOVAKIA RINGu, budú mať možnosť sledovať svojich pretekárskych „hrdinov“ nielen z pohodlia krytej tribúny, ale budú mať možnosť sa s nimi v pretekárskom depe pozhovárať, či urobiť si s nimi svoje „osobné“ fotky. Navyše bude pre divákov v rámci podujatia KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018 prichystaných aj niekoľko prekvapení.

Aby automobiloví pretekári mohli predvádzať svoje jazdecké umenie, potrebujú k tomu uzavretú trať. A práve tá je na KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018 jedinečná, pričom využíva všetky možnosti jediného slovenského profesionálneho pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING. Na trati sa postupne striedajú technické úseky s veľmi rýchlymi, ale nechýbajú ani prejazdy tunajšími tunelmi, či pomedzi zvodidlá. Navyše všetci súťažiaci, rovnako ako vlani, predvedú v poslednej súťažnej jazde svoje jazdecké umenie „pre oko diváka“, čiže nebudú chýbať ani povestné „kolečká“, či poriadne dlhé šmyky pri ktorých pretekárske vozidlá doslova „letia dverami dopredu“.

V úvode sme hovorili o tom, že k dnešnému dňu boli zverejnené Zvláštne ustanovenia k podujatiu KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018. Tie nájdete nielen v prílohe, ale aj na oficiálnej stránke organizátora http://www.slovakiaring.sk/novinky/detail/auto-show-3/, či na stránke Slovenskej asociácie motoristického šport www.sams-asn.sk.

Zároveň so zverejnením Zvláštnych ustanovení bolo spustené aj prihlasovanie súťažiacich na podujatie KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018 na web stránke http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php?co=5&idpr=71&xx=9481_941

Pripomíname že podujatie KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018 odštartuje v dňoch 2. – 3.11.2018 na SLOVAKIA RINGU. Všetkých vás radi privítame.

Miro Majláth
Predseda OV KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018