0
738

V 12. čísle Rally-Sports magazine sa dočítate:

• Preteky automobilov do vrchu 2016 priniesli 10 zastávok

Pretekári v tomto roku navštívili okrem Slovenska aj Česko, Poľsko a Rakúsko. Celkovo absolvovali šestnásť súťažných dní.

• Rozhovor: Ivo Vybíral

Český spolujazdec o svojich zážitkoch z rally

• Kostka zvíťazil aj v Slušoviciach

Mikuláš Rally Slušovice si za osem rokov vytvorila meno skvelej súťaže. V tomto roku nechýbali na jej štarte ani slovenské posádky.

• KeskomobilAutoshow nezastavilo ani zlé počasie

Na štarte záverečnej autoshow sa stretlo takmer 90 posádok. Prvé tri miesta obsadil RufaSport.

• MTE Cup 2016 uzavrela Jahodná

Marek Pazderák vyhral priamy súboj s Petrom Vaškom a stal sa víťazom MTE Cup 2016.

• Tomáš Sirovec: Skúsil by som si aj rallycross

Mladý autokrosár nemal jednoduché začiatky, ale napokon usadol do buginy, s ktorou dosahuje pekné výsledky.

• Majstrom v slalome opäť Peter Danielis

Slalom obsahoval v tomto roku šesť podujatí. Tri z nich vyhral celkový víťaz Peter Danielis.

• Posledné tankovanie v Bojniciach nesklamalo

Súťaž pod Bojnickým zámnkom každoročne ukončuje amatérsku sezónu. Bolo tomu tak aj v tomto roku a adrenalín rozprúdil aj Jozef Béreš.