Spojme sily a podporme Gabiho

0
3983
Ako sa hovorí, „človek mieni, život mení“. Do života často prichádzajú situácie, ktoré neočakávame a na ktoré nie sme pripravení. To najhoršie, čoho sa môžu tieto neočakávané udalosti týkať, je ľudské zdravie.

Určite už mnohí z vás zachytili informáciu, že náš kamarát, skvelý človek a rally jazdec, Gabi Tamás, mal uplynulý víkend nehodu. Stalo sa tak na tuningovom zraze, kde z doposiaľ nezistených príčin skončilo jeho vozidlo za cieľom šprintu mimo cesty. Jazdec bol vo veľmi vážnom stave prevezený do nemocnice, kde podstúpil operáciu. Jeho zdravotný stav však stále nie je najlepší a doteraz nehýbe nohami.

Keďže vieme, že náklady na jeho liečbu určite nebudú najmenšie, po komunikácii s jeho najbližšou rodinou, sme mu vytvorili transparentný účet, na ktorom vie prijímať príspevky na jeho liečbu. Upozorňujeme, že tento jediný účet je oficiálne potvrdený a v priebehu týždňa bude doplnený do zoznamu transparentných účtov na webe Slovenskej sporiteľne.

Veľmi pekne chceme požiadať všetkých kamarátov a známych, ktorým nie je jedno, ako celá situácia dopadne, aby Gabiho podporili. Držíme mu palce a veríme, že čoskoro bude stáť znovu medzi nami.

Číslo transparentného účtu na podporu liečby Gabriela Tamása:
SK41 0900 0000 0051 7269 0426

scoo