Prihlasovanie na PROFIN CAR Ostrá lúka 2023 už iba do pondelka

0
327
Posledný pretekársky víkend seriálov Dynamax Medzinárodných a národných Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu 2023 sa nezadržateľne blíži.

So štartom dvojpretekov, ktorý sa neuveriteľne rýchle približuje, približuje sa aj uzávierka prihlášok na podujatie PROFIN CAR Ostrá lúka 2023. To končí už počas nasledujúceho pondelka, čiže 4.9.2023 úderom polnoci. Napriek faktu, že prihlasovanie končí až o viac ako osemdesiat hodín, už v tomto momente je prihlásených tridsaťosem súťažiacich.

Priebežne aktualizovaný zoznam prihlásených, ako aj samotnú prihlášku nájdete na web stránke www.sams-asn.sk/prihlaska, alebo aj na www.profincar.sk v sekcii PAV – Hill Climb 2023, kde sú zverejnené aj Zvláštne ustanovenia vydané k podujatiu. Okrem toho práve tu nájdete aj všetky aktuálne informácie.

PROFIN CAR Ostrá lúka 2023 odštartuje ako posledné dvojkolo seriálov Dynamax Medzinárodné a národné Majstrovstvá Slovenska pretekov automobilov do vrchu 2023. Na svoju si prídu aj účastníci seriálu Majstrovstiev Slovenska v pretekoch historických automobilov do vrchu a organizátor samozrejme nezabudol ani na súťažiacich v rámci Slovenského kopcového pohára a Slovenskej trofeje PAV historických automobilov pravidelnosti.

Pre istotu pripomíname všetkým pretekania chtivým jazdcom, že uzávierka prihlášok končí 4.9.2023 (v pondelok) presne o pol noci. Veríme však, že väčšina pretekárov nebude čakať až do poslednej chvíle a prihlášku vyplnia ešte cez víkend.

Miro Majláth
tlačový tajomník
PROFIN CAR Ostrá lúka 2023